Klinika

Witamy w Centrum Medycyny Klinicznej
i Estetycznej DiMedical.

Wychodząc naprzeciw potrzebom każdego z pacjentów stworzyliśmy klinikę w której mają Państwo możliwość skorzystania z profesjonalnych i najwyższej jakości zabiegów. Oferujemy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii, kosmetologii i diagnostyki laboratoryjnej.

W Naszej pracy wykorzystujemy aparaty najnowszej generacji oraz preparaty o najwyższej jakości co sprawia, iż oferujemy Państwu zdrowie, zadbany, nieskazitelny wygląd, wspaniałe samopoczucie a wszystko po to, by każdy pacjent czuł się bezpiecznie i komfortowo.

Indywidualne podejście naszej wykwalifikowanej kadry ma na celu dobro i komfort każdego pacjenta, co czyni naszą klinikę miejscem cieszącym się powszechnym zaufaniem. Oddając się pasji upiększania i poprawy natury wierzymy, że właśnie Ty zasługujesz na luksus piękna bez skazy.

Centrum Medycyny Klinicznej i Estetycznej DiMedical.

Jesteśmy jedną z najnowocześniejszych klinik medycyny estetycznej w województwie łódzkim. Oferujemy zabiegi medycyny estetycznej i laseroterapii, a także porady lekarzy specjalistów, pracujących w naszej poradni.

Czym się zajmujemy?

Laseroterapia - zabiegi z wykorzystaniem nowoczesnych laserów. Laseroterapia jest jednym z podstawowych zabiegów zmierzających do celu odmłodzenia i poprawienia wyglądu skóry. Stosowana szeroko w wielu klinikach urody na świecie i Europie. Zabiegi laserowe mogą być stosowane w obrębie całego ciała. Zastosowanie zabiegów laserowych: usuwanie tatuażu, leczenie przebarwień, usuwanie blizn, rozstępów, leczenie trądziku i naczyniaków, zamykanie naczynek, usuwanie owłosienia, laserowe odmłodzenie, clear lift, lifting powiek.

Medycyna estetyczna - oferujemy bogaty asortyment zabiegów odmładzających z zakresu Medycyny Estetycznej. Zabiegi odmładzające i upiększające lub korygujące niedoskonałości skóry przeprowadzane są przez wykwalifikowaną kadrę.