Medycyna estetyczna

Klinika medycyny estetycznej to szczególne miejsce, w którym każdy pacjent powinien czuć się komfortowo i bezpiecznie. Decydując się na tego typu zabiegi powinniśmy mieć pewność, że trafiliśmy do specjalistów, którzy zrealizują nasze marzenia o pięknym wyglądzie, a tym samym poprawie naszego samopoczucia.

Od dłuższego czasu trwają dyskusje na temat dlaczego lepiej z punktu widzenia pacjentów wykonywać zabiegi w klinice medycyny estetycznej zamiast w salonie kosmetycznym. Odpowiedź jest bardzo prosta. Decydując się na współpracę z lekarzami masz pewność, że zabiegi medycyny estetycznej zostaną wykonane przez profesjonalistów z poświadczoną wiedzą medyczną.

W klinice DiMedical każdy zatrudniony przez nas lekarz medycyny estetycznej to pasjonat swojego zawodu, który przykłada szczególną uwagę do tego, żeby każdy pacjent odwiedzający to miejsce był w pełni usatysfakcjonowany z wizyty.

Co to jest medycyna estetyczna?

Jest to bardzo dynamicznie rozwijająca się dziedzina ochrony zdrowia, która ma na celu poprawę urody i związanego z nią samopoczucia. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak stan psychiczny i akceptacja siebie ma wpływ na codzienne życie każdego człowieka! Obszary, jakie obejmuje medycyna estetyczna to:

 • niwelowanie oznak starzenia (usuwanie zmarszczek, podnoszenie opadających powiek, itp),
 • usuwanie zmian dermatologicznych w postaci: pieprzyków, włókniaków, zamykania naczynek,
 • lifting skóry,
 • poprawa kolorytu twarzy i ciała,
 • redukcja rozstępów, blizn i przebarwień,
 • modelowanie ciała i skuteczne likwidowanie cellulitu,
 • leczenie skóry głowy i związanej z nią problemów z wypadającymi włosami.

Medycyna estetyczna zawdzięcza swój intensywny rozkwit chirurgii plastycznej. Pomimo, że medycyna estetyczna oferuje znacznie większy zakres zabiegowy, to mniej inwazyjnie ingeruje w ogólną strukturę ciała. Najczęściej wykorzystuje w swojej pracy: lasery, masaże, indywidualnie dobrane zabiegi igłowe, a także specjalistyczne kosmetyki. Z jej dobroczynnych skutków korzysta coraz więcej osób, w tym i panów w różnym wieku.

Umów się na wizytę

Co jest celem medycyny estetycznej?

Przede wszystkim poprawienie komfortu życia pacjentów, którzy zgłaszają się do kliniki. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak pewne defekty związane z wyglądem mogą wpłynąć na samopoczucie każdego z nas, powodować wycofanie i sprawić, że relacje z innymi osobami będą utrudnione. Medycyna estetyczna ma dać takie efekty, które zmienią nasze myślenie o nas samych.

Dla kogo są zabiegi z zakresu medycyny estetycznej?

Medycyna estetyczna nie jest zarezerwowana tylko dla kobiet, jak większość z nas uważa. Oczywiście liczba pań w porównaniu do mężczyzn odwiedzających salony kosmetyczne bardzo się różni, niemniej jednak mężczyźni coraz chętniej odwiedzają kliniki.

Statystyki pokazują, że osobami najczęściej korzystającymi z rozwoju medycyny estetycznej są klienci pomiędzy 45, a 55 rokiem życia. Osoby młodsze zwykle wybierają się do takiego miejsca po to, aby zregenerować skórę i maksymalnie spowolnić procesy starzenia skóry.

Zawsze zaznaczamy, że warto dobrze przemyśleć decyzję dotyczącą rozpoczęcia zabiegów estetycznych i dokładnie omówić ją z lekarzem. Specjalista zawsze spojrzy na nasz problem bardziej obiektywnie i dzięki temu będzie mógł dobrać właściwy program terapii dla skóry.

W klinice DiMedical z pewnością jesteśmy w stanie zapewnić Ci dostęp do najlepszych lekarzy, którzy dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu pozwolą Ci poczuć się wyjątkowo! Przyjdź i przekonaj się sama, co mamy Ci do zaoferowania. Z pewnością będziesz zachwycona!

Umów się na wizytę


  Zapoznałem się z informacjami o administratorze i przetwarzaniu danych

  Zadzwoń
  Skontaktuj się i umów wizytę

  +48 607 705 607

  Napisz wiadomość e-mail
  - odpowiemy na Twoje pytania

  kontakt@dimedical.pl