Mediraty - rewolucyjny sposób finansowania zabiegów medycznych

Jedynym wymaganym do uzyskania medirat dokumentem jest potwierdzenie osiąganego stałego wynagrodzenia. Musi ono wynosić powyżej tysiąca złotych netto. Ponadto osoba ubiegająca się o ten sposób finansowania zabiegów musi dysponować pełną zdolnością kredytową i jej pozytywną historią.

Decyzja orzekana jest natychmiastowo po weryfikacji wniosku - cała procedura istotnie może trwać do godziny. Po akceptacji złożonego wniosku umowa podpisywana jest przez Państwa w dogodnym dla siebie miejscu i czasie (na przykład w domu lub w pracy w obecności kuriera). Pieniądze niezwłocznie przelewane są na rachunek instytucji medycznej, a Państwo mogą umówić się na zabieg.

Mediratami finansować można zabiegi, których wartość przekracza 500zł a koszty leczenia mogą być rozłożone na 12, 24, 36, 48 lub 60 rat zależnie od preferencji osoby ubiegającej się. Co najważniejsze - nie są one obłożone żadnym oprocentowaniem, prowizjami ani opłatami a jedynie składką ubezpieczenia, która nie przekracza 1% miesięcznie.

Maksymalna kwota takiej pożyczki to 50 000zł.