Szkolenie z zakresu mezoterapii osoczem bogatopłytkowym

Dla kogo przeznaczone jest szkolenie?

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które zaczynają swoją przygodę z medycyną estetyczną, dla osób, które chciałby się nauczyć technik iniekcji śródskórnych lub nabrać wprawy w pracy z igłą. Zapraszamy wszystkich chcących poznać techniki rewitalizacji skóry.

Szkolenia z zakresu zabiegów mezoterapii osoczem bogatopłytkowym podzielone są na dwie części:

Część teoretyczna

W Centrum Medycyny Klinicznej i Estetycznej DiMedical oferujemy Państwu specjalne szkolenia, które zostały przygotowane w taki sposób, aby każda osoba niezależnie od poziomu zaawansowania, mogła efektywnie zdobywać wiedzę i ćwiczyć swoje umiejętności praktyczne.

Jedną z części naszego szkolenia będzie część teoretyczna, w której dowiedzą się Państwo jaki jest mechanizm działania oraz jakie są reakcje biologiczne organizmu po zastosowaniu zabiegów z zakresu mezoterapii.. Na szkoleniu zostanie również omówiona budowa i fizjologia skóry oraz wskazania i przeciwwskazania do wykonania zabiegu z użyciem osocza. Dowiedzą się Państwo również jakie są możliwe komplikacje natychmiastowe oraz odległe i jak sobie z nimi radzić.

Część praktyczna

Część praktyczna składa się z zabiegów wykonywanych na modelach. Zabiegi będą wykonywane na różnych obszarach ciała, z uwzględnieniem wrażliwej okolicy oka. Uczestnicy będą mieli możliwość samodzielnego przeprowadzenia zabiegu począwszy od pobrania krwi, po przygotowanie osocza poprzez odwirowanie, kończąc na dobraniu techniki i wykonaniu zabiegu.

Cennik szkoleń z zakresu MEZOTERAPII OSOCZEM BOGATOPŁYTKOWYM:

Szkolenie indywidualne

2500

Szkolenie grupowe (2 - 4 lekarzy)

1800