Termolifting

Z wiekiem struktura skóry zaczyna się zmieniać, powoli zanikają włókna kolagenowe, a twarz oraz poszczególne partie ciała tracą jędrność. Często również ciąża oraz gwałtowne odchudzanie pozostawia skórę wiotką i mało elastyczną. Współczesna medycyna estetyczna oferuje różnorodne rozwiązania, które mają opóźnić procesy starzenia, nieco spowolnić upływ czasu i wesprzeć gotowych do walki o piękną sylwetkę. W DiMedical sięgamy po najnowocześniejsze urządzenia oraz stosowane z powodzeniem w całej Europie nieinwazyjne zabiegi, by pomóc naszym klientom odzyskać dobre samopoczucie i pewność siebie. Wspieramy również kobiety po urodzeniu dziecka i osoby, które w walce o ładną figurę straciły dużo kilogramów. Kobietom i mężczyznom, którym zależy na ujędrnieniu ciała, pozbyciu się cellulitu, zmarszczek, poprawie owalu twarzy i napięciu skóry między innymi pod oczami, polecamy skorzystać z bezpiecznego i bezinwazyjnego zabiegu termoliftingu w naszej klinice.

Cena zabiegu
od 200
Czas trwania
60 min
Częstotliwość
raz na 2 miesiące
Umów się na wizytę
+48 607 705 607

Na czym polega termolifting i kto wykonuje zabieg?

Termolifting to zabieg z obszaru medycyny estetycznej, który koncentruje się na tkance podskórnej oraz na skórze właściwej. W DiMedical wykonuje go lekarz medycyny estetycznej, wykorzystując profesjonalne urządzenie z głowicą NIR, którego technologia opiera się na działaniu fal radiowych. Fale skierowane na skórę podgrzewają jej głębokie warstwy. Na skutek działania temperatury komórki skóry, czyli fibroblasty rozpoczynają wytężoną pracę. W jej efekcie ilość kolagenu w skórze może zwiększyć się nawet o 30%! Zabieg termoliftingu jest bezpieczny i skuteczny.

Jaką głowicą wykonuje się termolifting i jak działa urządzenie?

Zabiegi termoliftingu w DiMedical wykonujemy na sprawdzonym i bezpiecznym urządzeniu ze specjalną głowicą NIR emitującą podczerwone fale radiowe. Specjalista z DiMedical dobiera indywidualnie długość fal, aby podgrzać i podrażnić włókna kolagenowe w głębokich warstwach skóry. Głowica NIR to wysokiej jakości urządzenie, którego użycie sprawia, że zabieg jest bezbolesny i nie wymaga znieczulenia. Pozytywne efekty działania fal radiowych zauważają wszyscy nasi pacjenci. Szczególnie polecamy głowicę NIR kobietom po urodzeniu dziecka oraz osobom, które w krótkim czasie zrzuciły dużo kilogramów. Gwarantujemy ujędrnienie skóry! Nowoczesne urządzenie pomaga również pozbyć się mięśniowego uporczywych bóli mięśni.

Umów się na wizytę

Przebieg zabiegu

Przed zabiegiem skóra jest smarowana specjalnym żelem, który chroni jej powierzchnię oraz ułatwia prowadzenie głowicy. Lekarz przesuwa głowicę po wybranych partiach ciała. Skóra jest najpierw chłodzona, a następnie ogrzewana. W trakcie tego procesu dochodzi do zmian w jej strukturze. Rozpoczyna się wzmożona produkcja kolagenu w wyniku działania fal radiowych. Cały proces wpływa na poprawę gęstości skóry oraz ogólnego wyglądu twarzy. Głowica ujędrnia również partie ciała poddawane zabiegowi. Na koniec głowica ponownie ochładza skórę, która w wyniku pobudzenia produkcji kolagenu, jest poddawana naturalnemu procesowi liftingu.

Na skutek podgrzania w głębokich partiach, czyli na brzuchu, udach i pośladkach zachodzi zjawisko termolipolizy, które wpływa na stymulację spalania tkanki tłuszczowej. Skuteczne usunięcie zwiotczałej skóry nad kolanami to również efekt zabiegu termoliftingu. Po zabiegu oznaki starzenia znikają, następuje wygładzenie zmarszczek i podniesienie owalu twarzy. W DiMedical proponujemy naszym pacjentom skorzystanie z tego zabiegu, który stanowi dowód na to, jak szybko rozwija się medycyna estetyczna.

W DiMedical dbamy o dobre samopoczucie naszych pacjentek przez cały okres trwania zabiegu. Fale radiowe działają na skórę właściwą i ogrzewają jej głębokie partie. Jeden zabieg w naszej klinice trwa około 40 minut i jest całkowicie bezbolesny, więc pacjent może się zrelaksować i odpocząć. Termolifting jest bezinwazyjny, to oznacza, że nie dochodzi do naruszenia naczyń krwionośnych, naskórka oraz nerwów. Nie bez powodu zyskał nazwę „lifitngu bez skalpela"!

Na jakich obszarach ciała można wykonać termolifting?

Termolifting można wykonywać na skórze twarzy - rewelacyjnie podnosi opadające policzki oraz na wybranych partiach ciała takich jak biust, dekolt, ramiona. Polecamy naszym pacjentom odmładzanie za pomocą specjalistycznej głowicy również skóry na szyi - efekty są spektakularne! W DiMedical wykorzystujemy dobroczynne działanie fal na brzuch, uda i pośladki, czyli te partie, na których najczęściej występuje nielubiany cellulit.

Dla kogo termolifting? Wskazania do zabiegu

Polecamy zabieg termoliftingu brzucha pacjentkom po urodzeniu dziecka. Wykorzystanie fal radiowych jest świetnym sposób dla młodej mamy, by zyskać wymarzoną figurę i wrócić do formy. W trakcie zapisywania się na pierwszy zabieg w naszym Centrum prosimy o podanie informacji: ile miesięcy minęło od porodu oraz czy był to poród naturalny, czy cesarskie cięcie. Zachęcamy do skorzystania z termoliftingu również kobiety, które borykają się z problemem cellulitu. Na pewno docenią wpływ promieniowania na ich skórę, po którym poprawia się elastyczności, a efekt ujędrnienia jest zauważalny już po pierwszym zabiegu!

Paniom, które rozpoczynają jesień życia, polecamy termolifting twarzy, aby poprawić jej napięcie. W ten sprawdzony sposób skutecznie usuwamy zmarszczki, podnosimy opadające policzki, eliminujemy cienie pod oczami i „kurze łapki". Odzyskanie młodzieńczego wyglądu staje się niezwykle proste, a elastyczna skóra sprawia, że można znów śmiać się do woli!

Przeciwwskazania do zabiegu

Zabiegu termoliftingu nie wolno wykonywać w okresie ciąży i karmienia piersią. W przypadku otwartych ran na skórze lub niedawnego poparzenia należy czekać tak długo, aż ciało i się zagoi. U pacjentów, którzy mieli wstrzyknięty botoks lub złote nici, trzeba zrobić miesięczną przerwę i dać skórze czas na regenerację. Osoby po przebytej chorobie nowotworowej, mające wszczepiony rozrusznik serca oraz metalowe implanty w miejscu, w którym ma zostać wykonany termolifting, prosimy o kontakt — pomożemy wybrać z naszej oferty inny, dedykowany, bezpieczniejszy zabieg.

Co ile trzeba powtarzać zabieg i jak długotrwałe są jego efekty?

Zalecamy wykonanie kilku zabiegów w naszej klinice. Najlepsza będzie seria od 6 do 12 zabiegów w zależności od tego, jak szybko osiągnięty zostanie efekt, który zadowoli pacjenta. U niektórych klientów naszego Centrum zmiany widać już po jednym zabiegi, inni muszą czekać nawet do 6 miesięcy po zakończeniu ostatniego zabiegu, by móc cieszyć się jędrną i elastyczną skórą. Raz wykonana seria wystarcza na kilka lat (od roku do trzech). W tym okresie skóra będzie jędrna, elastyczna i gładka. . Jak wynika z naszego wieloletniego doświadczenia, najlepsze efekty zabiegów z zakresu medycyny estetycznej można osiągnąć, łącząc je z dbaniem o cały swój organizm.Zalecamy zdrową dietę bogatą w niezbędne składki odżywcze oraz regularny ruch na świeżym powietrzu. Konieczne jest również nawilżanie skóry od wewnątrz poprzez wypijanie odpowiedniej ilości wody oraz nawilżanie zewnątrz ciała. W DiMedical rekomendujemy stosowanie wysokiej jakości kosmetyków odżywczych.

Zalecenia po zabiegu

Skóra bezpośrednio po zabiegu, przeprowadzonym w komfortowych warunkach w DiMedical może być lekko zaróżowiona lub "muśnięta słońcem". W zależności od rodzaju cery, po termoliftingu, konieczne może okazać się używanie kosmetyków odżywczych bogatych w witaminę C.

Cennik

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem. Ceny zabiegów w DiMedical zaczynają się od 300 złotych, indywidualny koszt jest obliczany w zależności od wybranej partii ciała oraz ilości spotkań. Prosimy o wcześniejsze telefoniczne umawianie terminu wizyty i punktualne przybycie. Do zabiegu nie trzeba się specjalnie przygotowywać, zalecamy jedynie wykonanie dokładnego demakijażu i oczyszczenie skóry twarzy łagodnym żelem myjącym.

Dlaczego warto przeprowadzić termolifting u nas?

Polecamy skorzystanie z fal radiowych w naszym Centrum, gdzie używamy wyłącznie sprawdzonych i nowoczesnych urządzeń, a nad bezpieczeństwem pacjentów czuwa doświadczony lekarz. Przed rozpoczęciem zabiegu przeprowadzamy wywiad medyczny. Jeśli istnieją przeciwwskazania, zabieg jest odkładany w czasie lub proponujemy inne rozwiązanie. Wybór DiMedical to gwarancja profesjonalnej obsługi i fachowej opieki przez cały czas trwania zabiegu oraz po jego zakończeniu.

Umów się na wizytę


  Zapoznałem się z informacjami o administratorze i przetwarzaniu danych

  Zadzwoń
  Skontaktuj się i umów wizytę

  +48 607 705 607

  Napisz wiadomość e-mail
  - odpowiemy na Twoje pytania

  kontakt@dimedical.pl